Neden biz, neden VeryTest kiti

Neden Biz? Neden Verytest Kiti?

Neden En Doğru Gıda İntoleransı Testini Tercih Etmelisiniz?

Türkiye'de İlk!

Verytest Avrupa Standartlarına sahip laboratuvar ortamlarında en kapsamlı analizi yaptıran gıda intolerans testidir. 

Dünya Çapında Akreditasyon

Verytest, uluslararası geçerlilik ve güvenirlilik açısından uluslararası bir akreditasyon kurumu olan IPHM üyesi ve Avrupa Birliği standartlarında EN-ISO13485 sertifikasına sahip alanında yetkin laboratuvarlarla çalışmaktadır. Analizler birçok Avrupa ülkesiyle birlikte Verytest aracılığıyla Türkiye’de de yapılmaya başlanmıştır.

Dünya'nın En Gelişmiş Teknolojisi

Verytest test kitleri, gıda intoleransını tespit etmeye yarayan en yeni ve en gelişmiş teknolojileri kullanır. Güncel teknoloji kullanıldığı için test sonuçları uluslararası doğruluğa ve geçerliliğe de sahiptir. Verytest kitleri ile vücudumuza zarar verebilecek gıdalar ve gıda dışı maddeler doğru bir şekilde tespit edilebilir.

Teknoloji

Kullanılan teknoloji ile insan hataları en aza indirilir. Değerlendirmeler özel yazılımlar aracılığı ile yapılarak en doğru sonuçlara ulaşılır. Verytest, dünya çapında geçerliliği bulunan en gelişmiş teknolojileri kullanır. Bu sayede geçici ve kalıcı intoleranslarınız doğru olarak tespit edilmiş olur. 

Etkili Sonuçlar

Kullandığımız yeni hücre analiz yöntemi sayesinde vücuda zararlı olduğu tespit edilen gıda, gıda dışı maddeler, metaller doğru bir şekilde tespit edilebilebilmektedir. Verytest’in gıda intolerans test sonuçları ile yaşam kalitenizi arttırmak mümkündür.

Bağırsak Bakterileri, Hormonlar, Sindirim Enzimleri,
Vitamin ve Mineral Dengesizlikleri

Bağırsak bakterilerinin dengesini, hormonların dengeli çalışıp çalışmadığını, mide asidi ve sindirim enzimlerinin dengesini, vitamin ve mineral dengesizlikleri gibi sağlığımız açısından çok önemli olan parametrelerin hepsini bir arada tespit edebilmektedir.