Verytest iş ortaklığı

Ayrıcalıklı Olmak Değer Katar

Verytest'in sunduğu ayrıcalıklara siz de katılın.

Türkiye'de Bir İlki Gerçekleştiriyoruz!

Verytest, Avrupa Standartlarına sahip laboratuvar ortamlarında yaptırdığınız en kapsamlı gıda intolerans testidir.

Dünya Genelinde Tanınmış ve Güvenilir!

Verytest, uluslararası bir akreditasyon kurumu olan IPHM üyesi ve Avrupa Birliği standartlarına uygun EN-ISO13485 sertifikasına sahip, alanında lider laboratuvarlarla işbirliği yapmaktadır. Bu analizler, birçok Avrupa ülkesiyle birlikte Türkiye’de de Verytest aracılığıyla yapılıyor.

Dünyanın En İleri Teknolojisi

Verytest, gıda intoleransını tespit etmek için kullanılan en yeni ve en gelişmiş teknolojileri sunar. Bu sayede test sonuçları, uluslararası düzeyde güvenilir ve kesindir. Verytest kitleri ile vücudumuza zarar verebilecek gıdalar ve gıda dışı maddeler doğru bir şekilde tespit edilir.

Son Teknoloji İle En İyi Sonuçlar

Kullandığımız teknoloji, insan hatalarını en aza indirir. Değerlendirmeler, özel yazılımlar sayesinde yapılır ve sonuçlar en doğru şekilde elde edilir. Verytest, dünya genelinde tanınan en ileri teknolojileri kullanarak, sizin için geçici ve kalıcı intoleranslarınızı kesin bir şekilde tespit eder.

Verytest Nasıl Uygulanır?

Hızlı ve Etkin Sonuçlar İçin Bize Katılın

1- Sipariş Aşaması

Size özel fiyatlarla siparişinizi verin.

2- Örneğinin Alınması

Örneğin alınmasını sağlayın ve bize gönderin.

3- Verytest Sonuçlarının Alınması

15 gün içerisinde test sonuçlarınız hazır.

İş Ortakları için Gelişmiş Test Çözümleri!

 Size sunduğumuz gelişmiş iş ortağı testi ile neler elde edebileceğinizi keşfedin

Kapsamlı Testler

Size sunduğumuz testler, sektördeki en kapsamlı ve güncel testlerdir. Bu sayede iş ortaklarınıza hızlı ve kesin sonuçlar sunabilir ve müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz.

Hızlı Sonuçlar

İş ortakları için sunduğumuz sonuçlar, hızlı bir şekilde işlenir ve iletilir. Bu sayede müşterilerinize anında geri bildirim sağlayabilir ve onları memnun edebilirsiniz.

7/24 İletişim

Size özel olarak sunulan iletişim kanalları sayesinde her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınızı sormak, bilgi almak veya yardım talep etmek için her zaman ulaşılabiliriz.

Özel Testler ve Raporlar

İş ortaklarımıza özel olarak tasarlanan testler ve ayrıntılı raporlar sunuyoruz. Bu, sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmanıza olanak tanır.

Toplu İndirimler

İş ortaklarımıza özel olarak sunulan test başına özel fiyatlar ve toplu indirimlerle işlerinizi daha karlı hale getirin. Size özel tekliflerimizle rekabet avantajı elde edin.

  En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

  *lı alanlar zorunludur.

  Ad*

  Soyad*

  Ünvan*

  Telefon*

  E-Posta*

  İl*

  İlçe*

  Mesajınız